Oyun Kategorileri
İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 289
Toplam Oyun Oynama: 596,949
Bugün Oynama: 322
Tekrar Oyna | 53,688 kez oynandı.
Silah Oyunları » Zombiler ve Çiçekler
Oyun Resim
Zombiler ve çiçekler oyununa başlamak için CLICK TO START dedikten sonra START ADVENTURE butonuna basacaksınız. Oyundaki amacınız Zombilerin evinize gelmesini engellemektir. Oyunda yeşil alana çiçek ekerek güneş çıkmasını sağlayacaksınız. Güneş çıkınca zombiler evinize gelemeyecektir. Oyun MOUSE ile oynanmaktadır İyi eğlenceler dileriz.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-10-11
puffff
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-10-02
ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-10-01
ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-29
ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-29
çok güzel oyun

Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap hands

Korku insanların adrenalini arttırır ve hayata ayrı bir heyecan katar. Oyun oynarken korkmak ise hem zevkli hem de eğlencelidir. Korku oyunları ile eğlenmek isteyen oyun severler için en güzel korku oyunlarını bir araya topladık ve sizlerin beğenisine sunduk. En güzel korku oyunlarını oynayabilmeniz için tamamını bedava olarak sizlere sunuyoruz. Ben korku oyunu oynamak istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Aynı zamanda kral oyunlar sitemiz üzerinden en kral oyunları oynayabilirsiniz. En güzel korku oyunlarını oynayabileceğiniz oyun sitesi hayatınız boyunca gülüp korkmamanız dileğiyle iyi eğlenceler diler.
oyun